საბითუმო CATL მაღალი განმუხტვის 70C 3.7v 6.9ah ელემენტები 5.2ah 6.2ah NCM ლითიუმის დატენვადი პრიზმული Lifepo4 ბატარეა
აღწერა
მაღალი ენერგიის სიმკვრივე: ეს კვადრატული ელემენტები შთამბეჭდავი ენერგიის სიმკვრივით გამოირჩევა, რაც უზრუნველყოფს კომპაქტურ და ეფექტურ ენერგომომარაგების გადაწყვეტას.
ხანგრძლივი ციკლის სიცოცხლე: CATL-ის ერთგულება ხანგრძლივი მუშაობისადმი აშკარაა ამ უჯრედების განსაკუთრებული ციკლის სიცოცხლეში, რომელიც უზრუნველყოფს ხანგრძლივ მუშაობას უამრავი დატენვისა და განმუხტვის ციკლის განმავლობაში.
პერსონალიზაციის შესაძლებლობები: ერთ-ერთი გამორჩეული თვისებაა ამ უჯრედების სხვადასხვა სიმძლავრეზე პერსონალიზაციის შესაძლებლობა, რაც საშუალებას გაძლევთ, თქვენი ენერგომომარაგების გადაწყვეტა ზუსტად თქვენს საჭიროებებზე მოარგოთ.
ჩვენ გვესმის, რომ ერთი ზომა ყველას არ ერგება. ამიტომ, ჩვენი 3.7 ვოლტიანი 6.9 ამპერიანი კვადრატული ელემენტების მორგება შესაძლებელია თქვენი კონკრეტული მოთხოვნების შესაბამისად:
ცვლადი ტევადობა: მოარგეთ ელემენტის ტევადობა თქვენი აპლიკაციის მოთხოვნებს, რაც უზრუნველყოფს ოპტიმალურ მუშაობას.
მოქნილი ძაბვის კონფიგურაციები: შეცვალეთ ძაბვის პარამეტრები სხვადასხვა სისტემასა და მოწყობილობაში შეუფერხებელი ინტეგრაციისთვის.
თუ თქვენ გაქვთ რაიმე შეკითხვები ან თუ მზად ხართ, რომ თქვენი პროექტები CATL-ის კვადრატული უჯრედებით გააძლიეროთ, თავისუფლად დაგვიკავშირდით. გმადლობთ, რომ შემოგვიერთდით დღეს, როდესაც ენერგიის შენახვის მომავალს ვხსნით. შემდეგ შეხვედრამდე, იყავით ენერგიულად და ინოვაციურად განწყობილნი!
პარამეტრები
| ნივთი | სპეციფიკაცია |
| მწარმოებელი | ჩინეთიდან |
| დატენვადი | კი |
| პროდუქტის დასახელება | 3.7V 6.9Ah პრიზმული აკუმულატორი |
| ნომინალური ძაბვა | 3.7 ვოლტი |
| ნომინალური ტევადობა | 6900 mAh |
| განზომილება | 8*90*120 მმ (სიგანე*სიგანე*სიგანე) |
| ნომინალური ტევადობა | 6900 mAh ლითიუმის ბატარეა |
| აპლიკაცია | ააშენეთ საკუთარი ლითიუმის ბატარეების ქარხანა, შეგიძლიათ აწარმოოთ 12V 24V 36V 48V 60V 72V 80V 96V ლითიუმ-იონური ბატარეების პაკეტები. |
| ტიპი | ელემენტი ორიგინალი ქარხნიდანაა, იყიდება ავთენტური, პირველი ხელით დამზადებული პროდუქცია (საქონლის მარაგი იყიდება ახლავე) |
| საკონტაქტო ინფორმაცია | WhatsApp/ Mobile: +86-17817018765 Skype: mitchell@getbattery.cn WeChat: 17817018765 |
| სერტიფიკაცია | KC/CE/RoHS/FCC/CB/IEC/MSDS |
| მიწოდების მეთოდი | DHL, EMS, Fedex, UPS, AIR, SEA (თქვენი მოთხოვნის შესაბამისად) |
სტრუქტურა
მახასიათებლები
მარტივი ტარება, მაღალი ტევადობა, მაღალი გამოშვების პლატფორმა, ხანგრძლივი სამუშაო საათები, ხანგრძლივი მომსახურების ვადა, უსაფრთხოება და გარემოს დაცვა.
აპლიკაცია
ელექტროენერგიის გამოყენება
● აკუმულატორის ძრავის ჩართვა
● კომერციული ავტობუსები და ავტობუსები:
>>ელექტრომობილები, ელექტროავტობუსები, გოლფის ეტლები/ელექტროველოსიპედები, სკუტერები, ავტოფურგონები, AGV-ები, საზღვაო ქვეითები, ავტობუსები, ფურგონები, ინვალიდის ეტლები, ელექტრონული სატვირთო მანქანები, ელექტრონული საწმენდები, იატაკის საწმენდები, ელექტრონული სასეირნო ეტლები და ა.შ.
● ინტელექტუალური რობოტი
● ელექტრო ხელსაწყოები: ელექტრო ბურღები, სათამაშოები
ენერგიის შენახვა
● მზის ქარის ენერგიის სისტემა
● ქალაქის ბადე (ჩართვა/გამორთვა)
სარეზერვო სისტემა და UPS
● ტელეკომის ბაზა, საკაბელო ტელევიზიის სისტემა, კომპიუტერული სერვერული ცენტრი, სამედიცინო აღჭურვილობა, სამხედრო ტექნიკა
სხვა აპლიკაციები
● უსაფრთხოება და ელექტრონიკა, მობილური გაყიდვების პუნქტი, სამთო განათება / ფანარი / LED განათება / საავარიო განათება









