LifePo4 აკუმულატორის პაკეტი 48V 50Ah 1800W 1500W მოტოციკლეტის სარეზერვო ენერგიისთვის სახლის ენერგიის შესანახად
აღწერა
წარმოგიდგენთ LifePo4 48V 50Ah ბატარეის ბლოკს – საიმედო, მაღალი ხარისხის ენერგიის შენახვის გადაწყვეტას სხვადასხვა დანიშნულებით. გჭირდებათ თუ არა პაკეტური მოწყობილობა კემპინგისთვის, სარეზერვო კვების წყარო თქვენი სახლისთვის თუ გსურთ ენერგიის გამოყენების ოპტიმიზაცია თქვენი ბიზნესისთვის, ეს ბატარეის ბლოკი თქვენთვისაა.
LifePo4 ელემენტების პაკეტები იყენებს ლითიუმის რკინის ფოსფატის (LiFePO4) ტექნოლოგიას, რომელიც ცნობილია გაძლიერებული უსაფრთხოებით, ხანგრძლივი ციკლით და შესანიშნავი თერმული სტაბილურობით. ელემენტის პაკეტს აქვს 48 ვოლტიანი ნომინალური ძაბვა და 50 ამპერ/სთ სიმძლავრე, რაც უზრუნველყოფს თქვენი მოწყობილობებისა და აღჭურვილობის სტაბილურ და საიმედო კვების წყაროს.
LifePo4 აკუმულატორის ერთ-ერთი გამორჩეული მახასიათებელია მისი მაღალი ენერგიის სიმკვრივე, რაც უზრუნველყოფს კომპაქტურ და მსუბუქ დიზაინს. ეს აადვილებს ტრანსპორტირებას, შენახვას და მონტაჟს მუშაობის ხარისხის შელახვის გარეშე. გარდა ამისა, აკუმულატორს აქვს ჩაშენებული აკუმულატორის მართვის სისტემა (BMS), რომელიც უზრუნველყოფს ოპტიმალურ დატენვას, განმუხტვას და საერთო ოპერაციულ უსაფრთხოებას.
LifePo4 48V 50Ah აკუმულატორის ბლოკს ასევე აქვს ფართო სამუშაო ტემპერატურის დიაპაზონი, რაც საშუალებას აძლევს მას ეფექტურად იმუშაოს ექსტრემალურ ამინდის პირობებში. იქნება ეს ძალიან ცხელა თუ ყინვა, შეგიძლიათ დაეყრდნოთ ამ აკუმულატორს, რომელიც უზრუნველყოფს სტაბილურ სიმძლავრეს.
გარდა ამისა, აკუმულატორის ბლოკი შექმნილია ხანგრძლივი გამოყენების გათვალისწინებით, გამოირჩევა ხანგრძლივი ციკლით და ყველაზე დაბალი თვითგანმუხტვის მაჩვენებლით. ეს ნიშნავს, რომ თქვენ შეგიძლიათ დაეყრდნოთ მას წლების განმავლობაში მინიმალური მოვლის საჭიროების შემთხვევაში.
გსურთ თუ არა თქვენი ქსელიდან გამორთული თავგადასავლების ენერგომომარაგება, სახლის ენერგოეფექტურობის გაზრდა თუ ბიზნესის ენერგიის მოხმარების ოპტიმიზაცია, LifePo4 48V 50Ah ბატარეის პაკეტი არის საუკეთესო ენერგიის დაგროვების გადაწყვეტა, რომელიც უზრუნველყოფს საიმედოობას, უსაფრთხოებას და მუშაობას.
პარამეტრები
| ნომინალური ძაბვა | 48 ვოლტი |
| ნომინალური სიმძლავრე | 50 აჰ |
| სტანდარტული დამუხტვის დენი | 2~5A |
| ციკლის სიცოცხლე | >4000 ციკლი 0.2C ტემპერატურაზე; ექსპლუატაციის ვადის ამოწურვისას 70%-იანი ტევადობა. |
| მაქსიმალური უწყვეტი დამუხტვის დენი | 10ა |
| დამუხტვის გათიშვის ძაბვა | 54.75 ვოლტი |
| დამტენის დენი | 40A |
| უჯრედის გადატვირთვისგან დაცვის ძაბვა | 3.65 ვოლტი |
| დატენვის ტემპერატურის დიაპაზონი | 0 - 45°C |
| მაქსიმალური უწყვეტი განმუხტვის დენი | 60A |
| პიკური განმუხტვის დენი | 180A |
| მოტორისთვის შესაფერისი | 48 ვოლტი 0~2000 ვატი |
| განმუხტვის გათიშვის ძაბვა | 40+/-1 ვოლტი |
| უჯრედის გადატვირთვისაგან დაცვა ძაბვა | 2.5 ვოლტი |
| გამონადენის ტემპერატურის დიაპაზონი | -20 - 60°C |
სტრუქტურა
მახასიათებლები
LifePo4 ბატარეის მახასიათებლები:
1. მეტი უსაფრთხოება და სტაბილურობა: თერმული და ქიმიური სტაბილურობა აუმჯობესებს LiFePO4 ტექნოლოგიის უსაფრთხოებას, ბატარეის აფეთქების შესაძლებლობა მცირეა (გარდა ექსტრემალური სიცხის ან განზრახ დაზიანებისა).
2. მაღალი ტემპერატურისადმი მდგრადობა, ჟანგბადის დაკარგვისადმი მდგრადობა: LiFePO4-ის კათოდური მასალა შინაგანად უსაფრთხოა. მასალა მაღალმდგრადია ჟანგბადის დაკარგვის მიმართ.
3. ხანგრძლივი სასიცოცხლო ციკლი 2000-4000 ციკლამდე: მსუბუქი წონა, უკეთესი განმუხტვისა და დატენვის ეფექტურობა, ეს საუკეთესო ინვესტიციაა, რომლის განხორციელებაც დროთა განმავლობაში შეგიძლიათ.
აპლიკაცია
ელექტროენერგიის გამოყენება
● აკუმულატორის ძრავის ჩართვა
● კომერციული ავტობუსები და ავტობუსები:
>>ელექტრომობილები, ელექტროავტობუსები, გოლფის ეტლები/ელექტროველოსიპედები, სკუტერები, ავტოფურგონები, AGV-ები, საზღვაო ქვეითები, ავტობუსები, ფურგონები, ინვალიდის ეტლები, ელექტრონული სატვირთო მანქანები, ელექტრონული საწმენდები, იატაკის საწმენდები, ელექტრონული სასეირნო ეტლები და ა.შ.
● ინტელექტუალური რობოტი
● ელექტრო ხელსაწყოები: ელექტრო ბურღები, სათამაშოები
ენერგიის შენახვა
● მზის ქარის ენერგიის სისტემა
● ქალაქის ბადე (ჩართვა/გამორთვა)
სარეზერვო სისტემა და UPS
● ტელეკომის ბაზა, საკაბელო ტელევიზიის სისტემა, კომპიუტერული სერვერული ცენტრი, სამედიცინო აღჭურვილობა, სამხედრო ტექნიკა
სხვა აპლიკაციები
● უსაფრთხოება და ელექტრონიკა, მობილური გაყიდვების პუნქტი, სამთო განათება / ფანარი / LED განათება / საავარიო განათება







