LiFePo4 12v 50ah ლითიუმის რკინის ფოსფატის ბატარეა მზის ენერგიის სახლის ელექტროენერგიის შესანახად გარე ენერგიისთვის
აღწერა
Ritar-ის ლითიუმის, რკინის ფოსფატის, LiFePO4 აკუმულატორის ბლოკი Ritar-ის უნიკალური Trible-უსაფრთხოების დაცვით, მაღალი ეფექტურობით და ხანგრძლივი ექსპლუატაციის ხანგრძლივობით, SLA-სთან შედარებით 20-ჯერ უფრო ხანგრძლივი ციკლური ხანგრძლივობით.
ბატარეა ხარჯებისა და ენერგიის დაზოგვისთვის, 50%-მდე მსუბუქია SLA-სთან შედარებით
ბატარეა ლოგისტიკური ხარჯების დაზოგვისთვის (ქურდობის საწინააღმდეგო სისტემა + GPS, როგორც სურვილისამებრ).
უსაფრთხოება
• პრიზმული LiFePO4 უჯრედები, უფრო ხანგრძლივი ციკლის ვადა და გაცილებით მეტი უსაფრთხოება.
• UN38.3, CE.MSDS სერტიფიკატი უჯრედისთვის.
• სისტემის UN38.3, CE, MSDS სერტიფიკატი.
• ციკლის ხანგრძლივობა 3000-ჯერ მეტი @100% დღიური ნორმა
დიზაინი
• ABS კონტეინერი, იდეალურად შეცვალეთ VRLA აკუმულატორი..
• სწრაფი დატენვის შესრულება,
• -20~+55°C ფართო ტემპერატურული დიაპაზონი.
• მოვლა-პატრონობის გარეშე.
პარამეტრები
| ნომინალური ძაბვა | 12.8 ვოლტი |
| ნომინალური სიმძლავრე | 50Ah 0.2C |
| ენერგია | 640 ვატი/სთ |
| ციკლის სიცოცხლე | >4000 ციკლი 0.2C ტემპერატურაზე; ექსპლუატაციის ვადის ამოწურვისას 70%-იანი ტევადობა. |
| თვითგანტვირთვის თვეები | ≤3.5% თვეში 25℃ ტემპერატურაზე |
| დამუხტვის ძაბვა | 14.6±0.2 ვ |
| დამტენის დენი | 50A |
| მაქს. დამუხტვის დენი | 50A |
| მაქს. უწყვეტი დენი | 100A |
| მაქს. პულსური დენი | 100A (<3S) |
| განმუხტვის გათიშვის ძაბვა | 10.0 ვოლტი |
| დატენვის ტემპერატურა | 0-დან 45℃-მდე (32-დან 113℉-მდე) 60±25% ფარდობითი ტენიანობის დროს |
| გამონადენის ტემპერატურა | -20-დან 60℃-მდე (-4-დან 140℉-მდე) 60±25% ფარდობითი ტენიანობის პირობებში |
| შენახვის ტემპერატურა | 0-დან 45℃-მდე (32-დან 113℉-მდე) 60±25% ფარდობითი ტენიანობის დროს |
| წყლის მტვრის წინააღმდეგობა | IP5 |
| კორპუსის მასალა | ABS |
| ზომები (სიგრძე/სიგანე/სიმაღლე) | 195*130*154 მმ |
| წონა | 3.5 კგ |
სტრუქტურა
მახასიათებლები
ბატარეის მართვის სისტემა (bms)
• ინტეგრირებული აპარატურული BMS შიგნით.
• დატენვისა და განმუხტვის დამოუკიდებელი დაცვა.
• OVP, LVP, OTP, მოკლე ჩართვისგან დაცვა.
• დამატებითი ინფორმაციისთვის დაუკავშირდით.
აპლიკაცია
ელექტროენერგიის გამოყენება
● აკუმულატორის ძრავის ჩართვა
● კომერციული ავტობუსები და ავტობუსები:
>>ელექტრომობილები, ელექტროავტობუსები, გოლფის ეტლები/ელექტროველოსიპედები, სკუტერები, ავტოფურგონები, AGV-ები, საზღვაო ქვეითები, ავტობუსები, ფურგონები, ინვალიდის ეტლები, ელექტრონული სატვირთო მანქანები, ელექტრონული საწმენდები, იატაკის საწმენდები, ელექტრონული სასეირნო ეტლები და ა.შ.
● ინტელექტუალური რობოტი
● ელექტრო ხელსაწყოები: ელექტრო ბურღები, სათამაშოები
ენერგიის შენახვა
● მზის ქარის ენერგიის სისტემა
● ქალაქის ბადე (ჩართვა/გამორთვა)
სარეზერვო სისტემა და UPS
● ტელეკომის ბაზა, საკაბელო ტელევიზიის სისტემა, კომპიუტერული სერვერული ცენტრი, სამედიცინო აღჭურვილობა, სამხედრო ტექნიკა
სხვა აპლიკაციები
● უსაფრთხოება და ელექტრონიკა, მობილური გაყიდვების პუნქტი, სამთო განათება / ფანარი / LED განათება / საავარიო განათება









