48V 200Ah Powerwall 10KWh LiFePO4 აკუმულატორის ბლოკი 16S BMS RS485 CAN 32 პარალელური შეერთებით სახლის მზის ენერგიის დასაგროვებლად 10KW
აღწერა
წარმოგიდგენთ 48 ვოლტიან 200 ამპერ-საათიან Powerwall 10 კვტ-საათიან LiFePO4 აკუმულატორულ პაკეტს – ენერგიის დაგროვების მძლავრი და ეფექტური გადაწყვეტა, რომელიც შექმნილია თქვენი საიმედოობისა და მრავალმხრივი ენერგეტიკული საჭიროებების დასაკმაყოფილებლად. აკუმულატორის ძაბვა 48 ვოლტია და მისი ტევადობა 200 ამპერ-საათია, რაც უზრუნველყოფს ენერგიის დაგროვების შთამბეჭდავ 10 კვტ-სთ-ს.
იქნება ეს ელექტროქსელგარეშე სახლის კვება, ელექტროენერგიის გათიშვის დროს აუცილებელი ტექნიკის სარეზერვო ასლის შევსება თუ განახლებადი ენერგიის სისტემის ინტეგრირება, ამ ბატარეის ბლოკს შეუძლია უზრუნველყოს ენერგიის მუდმივი და საიმედო მიწოდება.
ამ აკუმულატორში გამოყენებული LiFePO4 ტექნოლოგია უზრუნველყოფს გაძლიერებულ უსაფრთხოებას, ხანგრძლივობას და სტაბილურობას. ის ცნობილია შესანიშნავი თერმული მახასიათებლებით და ხანგრძლივი ციკლის ხანგრძლივობით, რაც საშუალებას გაძლევთ გამოიყენოთ თქვენი აკუმულატორი დიდი ხნის განმავლობაში, დეგრადაციის ან მუშაობის პრობლემების შიშის გარეშე.
48 ვოლტიანი 200 ამპერ-საათიანი Powerwall-ის ერთ-ერთი გამორჩეული მახასიათებელია მისი მზის პანელების სისტემებთან მარტივად ინტეგრირების შესაძლებლობა, რაც საშუალებას გაძლევთ იყოთ თვითკმარი სუფთა და განახლებადი ენერგიის წყაროებიდან მიღებული ელექტროენერგიის რაოდენობით. ის ეფექტურად ინახავს ჭარბ მზის ენერგიას დღის განმავლობაში, რათა მისი გამოყენება შესაძლებელი იყოს პიკური მოთხოვნის პერიოდებში ან მზის სხივების არარსებობის დროს.
ჩაშენებული აკუმულატორის მართვის სისტემა (BMS) უზრუნველყოფს აკუმულატორის ეფექტურ და დაბალანსებულ დატენვას და განმუხტვას და ამავდროულად უზრუნველყოფს დაცვას გადატენვისგან, გადატვირთვისგან და მოკლე ჩართვისგან. ეს იცავს აკუმულატორს და ახანგრძლივებს მის სიცოცხლის ხანგრძლივობას.
პარამეტრები
| მოდელი | PowerWall 48v 200Ah |
| ბატარეის ტიპი | LiFePO4 |
| ენერგია | 10240 ვატი/სთ |
| ნომინალური ძაბვა | 51.2 ვოლტი |
| სამუშაო ძაბვის დიაპაზონი | 40~58.4 ვოლტი |
| მაქსიმალური დამუხტვის დენი | 200A |
| მაქსიმალური განმუხტვის დენი | 200A |
| სტანდარტული განმუხტვის დენი | 200A |
| მაქს. უწყვეტი დენი | 200A |
| მაქსიმალური პარალელური რაოდენობა | 6 |
| შექმნილი სიცოცხლის ხანგრძლივობა | 6000 ციკლი |
| სამუშაო ტემპერატურა | დატენვა: 0~60℃ განმუხტვა: -10~60℃ |
| ოპერაციული ტენიანობა | 5~95% |
| ნომინალური ოპერაციის სიმაღლე | <3000 მ |
| IP რეიტინგი | IP657 |
| ინსტალაციის მეთოდი | კედელზე დასამონტაჟებელი / თაროზე დასამაგრებელი |
| ზომები (სიგრძე/სიგანე/სიმაღლე) | 502*171*823 მმ |
| წონა | დაახლოებით 90.6 კგ |
სტრუქტურა
აპლიკაცია
ელექტროენერგიის გამოყენება
● აკუმულატორის ძრავის ჩართვა
● კომერციული ავტობუსები და ავტობუსები:
>>ელექტრომობილები, ელექტროავტობუსები, გოლფის ეტლები/ელექტროველოსიპედები, სკუტერები, ავტოფურგონები, AGV-ები, საზღვაო ქვეითები, ავტობუსები, ფურგონები, ინვალიდის ეტლები, ელექტრონული სატვირთო მანქანები, ელექტრონული საწმენდები, იატაკის საწმენდები, ელექტრონული სასეირნო ეტლები და ა.შ.
● ინტელექტუალური რობოტი
● ელექტრო ხელსაწყოები: ელექტრო ბურღები, სათამაშოები
ენერგიის შენახვა
● მზის ქარის ენერგიის სისტემა
● ქალაქის ბადე (ჩართვა/გამორთვა)
სარეზერვო სისტემა და UPS
● ტელეკომის ბაზა, საკაბელო ტელევიზიის სისტემა, კომპიუტერული სერვერული ცენტრი, სამედიცინო აღჭურვილობა, სამხედრო ტექნიკა
სხვა აპლიკაციები
● უსაფრთხოება და ელექტრონიკა, მობილური გაყიდვების პუნქტი, სამთო განათება / ფანარი / LED განათება / საავარიო განათება









